چهارشنبه ۱۲ بهمن ۰۱ - February 1, 2023

کدخبر : 12171
چهارشنبه 11 ژانویه 2023 - 13:47
Print This Post

سه خبر کوتاه از بانک کارآفرین

با توجه به افزایش برودت هوا و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی و مدیریت مصرف گاز، شعب استان‌های البرز، سمنان و اصفهان در روز پنجشنبه ۲۲ دی ماه تعطیل خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، طبق اعلام کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان‌های البرز، سمنان و اصفهان، با توجه به افزایش برودت هوا و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی و مدیریت مصرف گاز، شعب بانک کارآفرین در این استان‌ها روز پنجشنبه ۲۲ دی ماه تعطیل خواهد بود.

**تغییر ساعت کاری شعب در استان های کردستان، آذربایجان غربی و کرمانشاه

بر اساس اعلام کمیسیون هماهنگی بانک های استان‌های کردستان، آذربایجان غربی و کرمانشاه ساعات کاری شعب بانک کارآفرین در روز پنج‌شنبه ۲۲ دی ماه تغییر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، طبق اعلام استانداری و کمیسیون هماهنگی بانک های استان‌‌های کردستان، آذربایجان غربی و کرمانشاه، ساعات کاری شعب بانک کارآفرین در روز پنج‌شنبه ۲۲ دی ماه تغییر کرد. بر این اساس شروع حضور برای کارکنان در شعب استان کردستان ساعت ۹:۰۰ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۹:۳۰ خواهد بود. همچنین ساعت کاری شعب در استان آذربایجان غربی برای کارکنان ۷:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۷:۳۰ الی ۱۱:۰۰خواهد بود. ضمنا شعب استان‌ کرمانشاه در روز پنج شنبه  ۲۲ دی ماه با ۲ ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

**فعالیت محدود شعبه ارومیه و سنندج در روزهای پایانی هفته

با تصمیم کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان های آذربایجان غربی و کردستان ساعت کاری شعبه ارومیه و شعبه «مهندس ادب» سنندج در روزهای پایانی هفته تغییر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، طبق اعلام و تصمیم گیری کمیسیون هماهنگی استان‌های آذربایجان غربی، پایان ساعت کاری شعبه ارومیه بانک کارآفرین در روزهای ۲۱ و ۲۲ دی ماه، برای ارائه خدمات به مشتریان ساعت ۱۲ و برای حضور کارکنان ساعت ۱۳ است. 

بر این اساس، ساعت کاری شعبه مهندس ادب سنندج در روزهای ۲۰و ۲۱ دیماه، به دلیل سرما و یخبندان برای حضور کارکنان ساعت ۹ صبح و برای ارائه خدمات به مشتریان ساعت ۹:۳۰ خواهد بود. 

برچسب ها :
دیدگاه شما