یکشنبه ۳۰ خرداد ۰۰ - June 20, 2021

کدخبر : 10784
سه‌شنبه 25 می 2021 - 9:27
Print This Post

فروش ماهانه ۳ میلیارد تومان قطعه آپشن خودرو از ابتدای سال

نسل امروز: مدیرعامل شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپكو) با اشاره به پیشرفت های این شرکت در فروش قطعات آپشن، گفت: از فروردین ماه امسال تاکنون موفق به فروش ماهانه سه میلیارد تومان قطعات آپشن شده ایم كه در صورت حمایت و سرمایه گذاری، مي توانيم اين رقم را تا ۳۰ میلیارد تومان در ماه افزايش دهيم.

حسن جلینی در مراسم افتتاح پروژه هاي سفارشي سازي آپكو كه با حضور رييس هيات عامل ايدرو و مديرعامل گروه صنعتي ايران خودر و برگزار شد، با بیان این‌که تلاش کردیم پروژه سفارشي سازي را از خط تولید آغاز کنیم و تاکنون نيز حدود ۴۰ دستگاه خودرو را نانو سرامیک کرده ایم، عنوان کرد: ایجاد مرکز تخصصی تیونینگ و دیتیلینگ یکی از پروژه های این شرکت است که از امروز به خدمات شركت آپكو اضافه مي شود.
وی با بیان این‌که پروژه دیگر این شرکت که در همکاری با شرکت دانش بنیانی متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف صورت می گیرد، پروژه کلاچ هوشمند ایمورتال است، افزود: در این پروژه ریموت بر روی سر دنده نصب می شود و دارای امکاناتی نظیر اپلیکیشن تلفن همراه، قفل کودک، ضد سرقت بودن، ریموت درب پارکینگ و تمامی استانداردهای مربوطه است و این کلاچ هوشمند داراي پنجاه ماه خدمات گارانتي است.
مدیرعامل شرکت آپکو با بیان این‌که نوسازی خودروهای كاركرده از دیگر پروژه هایی است که در همکاری با شرکت آذین خودرو انجام می شود، اظهار کرد: در این پروژه خودروهای قدیمی و فرسوده، در عرض چند ساعت نوسازی و تبدیل به خودروی نو می شوند.
جلینی هم چنین ضمن اشاره به برپایی نمایشگاه دایمی شرکت آپکو، به برگزاری نمایشگاه بین المللی تزيین، آپشن و خدمات خودرو از روز پنج شنبه جاری و برپایی غرفه آپکو در این نمایشگاه خبر داد.

برچسب ها :
دیدگاه شما