سه شنبه ۱ فروردین ۰۲ - March 21, 2023

کدخبر : 12247
دوشنبه 30 ژانویه 2023 - 8:13
Print This Post

رشد ۲۰۰ درصدی پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج توسط بانک سینا نسبت به سال قبل

پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج به متقاضیان در بانک سینا تا پایان دی‌ماه سال جاری از رشد 200 درصدی نسبت به سال قبل برخوردار شده است.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، این بانک همراستا با نظام بانکی در حمایت از بخش‌‌های مختلف جامعه و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی تا پایان دی‌ماه سال جاری تعداد چهار هزار و ۱۸۲ فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج به ارزش بیش از پنج هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد ۲۰۰ درصدی را تجربه کرده است.
این بانک همچنین علاوه بر پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در زمینه‌های مختلف اقتصاد، به منظور حمایت ازمستاجران تا پایان دی‌ماه سال جاری شش هزار و ۹۹۵ فقره وام به ارزشی بالغ بر سه هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال به صورت ودیعه مسکن به افراد فاقد مسکن پرداخت کرد.
پرداخت وام‌های تکلیفی و قرض‌الحسنه بانک سینا برای رفع مشکلات خانواده‌ها و بهبود وضعیت معیشت آنها همچنان ادامه داشته و برای تحقق اهداف مورد نظر، این بانک تا پایان دی‌ماه سال جاری در مجموع با پرداخت بیش از ۱۷ هزار و صد و سی‌ویک فقره تسهیلات تکلیفی به ارزش بالغ بر ۱۳ هزار و سیصدو هشتاد میلیارد ریال از اقشار مختلف مردم در زمینه‌های ازدواج، فرزندآوری، تسهیلات قرض‌الحسنه کمیته امداد و سازمان بهزیستی حمایت کرده است.

برچسب ها :
دیدگاه شما