چهارشنبه ۱۵ مرداد ۹۹ - August 5, 2020

کدخبر : 10037
چهارشنبه 11 دسامبر 2019 - 14:26
Print This Post

دومین مسابقه عکس پاییز شمیران برگزار می شود

دومین مسابقه عکس با موضوع پاییز شمیران در بوستان های فرامنطقه ای شمال تهران برگزار می شود.

مجید صالحی فیروزآبادی مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک  و دبیر مسابقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت : دومین مسابقه عکس پاییز شمیران دربوستان های فرامنطقه ای جمشیدیه، نیاوران، قیطریه و باغ فردوس از روز پنجشنبه ۲۱ آذر ماه تا شنبه ۳۰  آذر ماه با حضور علاقمندان به هنر عکاسی برگزار می شود .
وی گفت: شهروندان می توانند با استفاده از تلفن همراه، دوربین های ساده و پیشرفته خود اقدام به عکاسی از طبیعت زیبای پاییزی در بوستان های فوق کنند و آثار خود را جهت شرکت در مسابقه به نشانی   ravabetom1@yahoo.com ، Instagram:tehranmunicipality1 – Gap: tehranmunicipality1 ، روابط عمومی شهرداری منطقه یک ارسال کنند و از جوایز نفرات  برگزیده بهره مند شوند.
صالحی خاطر نشان ساخت : علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۹۶۰۲۷۵۳۸ تماس حاصل کنند .
وی تصریح کرد: به ۵ برگزیده هیات داوران و ۵ عکس برگزیده شهروندان که بیشترین بازدید را در اینستاگرام داشته باشد جوایز ارزنده تعلق می گیرد.
مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک گفت: شهروندان می توانند با هشتک #پاییز_شمیران عکس های خود را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کنند.
صالحی افزود : اجرای طرح های کم هزینه با تاثیر گذاری بالا می تواند شهر تهران را در راستای رسیدن به شهری برای همه با حضور و مشارکت شهروندان در لایه های شهر و ایجاد حس تعلق آنها به محل زندگیشان ارتقا دهد.

برچسب ها :
دیدگاه شما