یکشنبه ۱۸ خرداد ۹۹ - June 7, 2020

کدخبر : 9729
شنبه 21 سپتامبر 2019 - 15:45
Print This Post

ممانعت برخی شرکت های آسیایی از دادن مواد اولیه دارویی به ایران/حضور شرکت های دارویی از ۳۰ کشور دنیا در تهران

نسل امروز:این شرکت های خارجی در زمینه مواد اولیه دارویی یا ماشین آلات داروسازی فعالیت دارند و برخی از آنها برای بازاریابی جدید در نمایشگاه ایران فارما حضور می یابند.

احمد شیبانی، ظهر شنبه در نشست خبری پنجمین نمایشگاه بین المللی دارو و صنایع وابسته، افزود: برگزاری این رویداد در حوزه دارو، با تلاش بیشتری صورت می گیرد و در شرایط تحریم ها، اقدام مفیدی در این حوزه تلقی می شود.

وی به ابعاد این رویداد اشاره کرد و گفت: اتفاقات خیلی خوبی را در حوزه دارو شاهد هستیم به طوری که تحریم ها نیز نتوانسته اثر زیادی در این حوزه داشته باشد.

شیبانی ادامه داد: این موفقیت ها مرهون تلاش تولید کنندگان داخلی و دست اندرکاران حوزه دارو است.

وی افزود: این نمایشگاه نمادی از توانمندی های صنعت داروسازی کشور است.

شیبانی با اشاره به رویکرد نمایشگاه به صنعت داروسازی کشور، گفت: تمامی دست اندرکاران حوزه دارو در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی افزود: در کنار ارائه توانمندی های صنعت داروسازی کشور، شاهد برگزاری نمایشگاهی از رسانه های دست اندکار حوزه دارو خواهیم بود.

شیبانی از حضور ۵۵۰ شرکت دارویی و صنایع وابسته از ۳۰ کشور دنیا در این نمایشگاه خبر داد و گفت: ۴۰۰ شرکت داخلی بوده و مابقی شرکت های خارجی هستند.

وی، شعار امسال نمایشگاه را تجلی رونق تولید عنوان کرد و افزود: در نمایشگاه امسال، حضور شرکت هایی از هند و چین، بسیار پر رنگ تر از دوره های قبل است.شرمنده مردم نشدیم

 

**برگزاری پنجمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) از دوم تا چهارم مهرماه امسال

غلامحسین مهرعلیان مدیر اداره دارو و مواد تحت کنترل نیز در این نشست خبری گفت: سخت ترین شرایط برای تامین دارو را برای جامعه ایرانی در نظر گرفته اند؛ با این وجود و با توجه به توانمندی های کشور در تولید داروی باکیفیت شرمنده مردم نشدیم.

وی، نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) را نمایشگاهی اقتصاد محور دانست و افزود: طی چهار ماه گذشته، گفتمان خوبی با ذی نفعان صنعت دارو داشتیم.

پنجمین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) از دوم تا چهارم مهرماه امسال در محل مصلی تهران برگزار می شود.

برچسب ها :
دیدگاه شما