یکشنبه ۳ شهریور ۹۸ - August 25, 2019

کدخبر : 8746
یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
Print This Post

وزیرنیرو: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تلفیقی از هنر، عشق و تعهد است

وزیرنیرو در بازدید از بخش های مختلف موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: این موزه در مقایسه با دیگر نقاط گردشگری جهان، بی نظیر بوده چراکه تلفیقی از هنر، عشق و تعهد دست اندرکاران و راویان این مکان گردشگری است.

رضا اردکانیان، وزیر نیرو، در گفت و گو با روابط عمومی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با اشاره به بخش های مختلف موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: متأسفانه به دلیل محدویت زمان، موفق به بازدید ازچهل درصد از موزه شدم اما این موزه در مقایسه با دیگر نقاط گردشگری دنیا، بسیار بی نظیر است.

وی افزود: در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، یک کار تلفیقی از هنر، عشق، احساس، تعهد و مسئولیت صورت گرفته است؛ در این جا تنها شاهد یک کار حرفه ای نیستیم بلکه صحنه به صحنه از موزه با عشق، احساس و تعهد دست اندرکاران و راویان موزه منزوج شده است.

وزیر نیرو با اشاره به این موضوع که کارهای ارزشمندی در موزه انجام شده است، گفت: معتقدم موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مجموعه ایست که به سهم خودم بازدید از آنها را نه تنها به جوانان بلکه به کسانی که سال های جنگ را تجربه کرده اند، توصیه می کنم؛ چراکه نوع بشر نیاز به تذکر دارد و به سفارش قرآن کریم، ذکر و تذکر برای همه مؤمنان منفعت دارد.

وی بیان کرد: بازدید از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بازسازی خاطرات برای جوانان و نقل سینه به سینه از آنچه که دراین سرزمین رخ داده است، خواهد بود.

اردکانیان در پایان خاطرنشان کرد: مشاهده بخش های مختلف موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سبب ایجاد انگیزه و انرژی فراوان می شود که امیدواریم با مشاهده این بخش ها همه آن خاطرات برای مان تداعی شود و بتواند در پیشبرد برنامه های مان نقش داشته باشد.

بر اساس این گزارش، رضا اردکانیان، وزیر نیرو پس از آنکه در میدان سلام، اولین میدان ادای احترام مسئولان نظامی و دیپلماتیک کشور به مقام شامخ شهداست، حضور یافت، ابتدا از بخش های مختلف نمایشگاه ملی دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی همچون سالن پروانه ها و انرژی اتمی بازدید کرد.

وزیر نیرو در ادامه بازدید از بخش های مختلف موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کرد.

برچسب ها :
دیدگاه شما