پنج شنبه ۶ تیر ۹۸ - June 27, 2019

کدخبر : 8552
پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۸:۳۴
Print This Post

روغن ترکیبی بدون پالم آروا جذب غذا نمیشود

روغن ترکیبی بدون پالم آروا به علت تركيبات موجود نسبت به ساير روغن هاي سرخ كردني از كيفيت تغذيه اي بالاتري برخوردار است.

سرطان، بیماری های قلبی-عروقی و کبد چرب از جمله امراضی هستند که شیوع زیادی در سطح جامعه پیدا کرده اند. یکی از مهمترین عوامل ایجاد و بروز آنها به نوع روغن مصرفی خانوار بر می گردد. اغلب ما اگرچه نگرانی هایی در مورد روغن هایی که استفاده می کنیم داریم اما کمتر به تحقیق اساسی درباره آن می پردازیم.

برخی همچنان به استفاده از روغن های جامد پرداخته و می گویند طعم آن بسیار عالی است. عده ای دیگر از جایگزینی روغن کنجد با روغن های دیگر می گویند و برخی معتقدند هیچ روغنی، روغن زرد نمی شود.

در این راستا علیرضا مزیدی مدیر عامل هلدینگ پادیرا و صنایع غذایی آروا در حاشیه جشنواره حاتم تصریح کرد:نقطه دود روغن‌های سرخ‌کردنی از روغن‌های معمولی بالاتر است و بنابراین نسبت به حرارت مقاوم است. روغن‌های معمولی که مخصوص سرخ‌کردن نباشند اگر حرارت زیاد ببینند، سرطان‌زا می‌شوند. گروه صنایع غذایی آروا با استفاده از ترکیب سه نوع دانه روغنی توانسته است به روغنی درجه یک،بدون پالم و با توانایی تحمل درجه حرارت بالا دست یابد. این روغن ها در آزمایشگاه آروا چندین مرحله تصفیه میشوند بنابراین بدون بو هستند و به تعداد مکرّر میتوان از آن استفاده کرد.

وی گفت:روغن ترکیبی بدون پالم آروا به علت تركيبات موجود در آن (حذف پالم و استفاده از روغن هاي مرغوب و مفيد) نسبت به ساير روغن هاي سرخ كردني از كيفيت تغذيه اي بالاتري برخوردار است. همچنين اين روغن به علت كاهش اسيد چرب اشباع در آن كمتر جذب غذا مي گردد.

گفتنی است:در راستاي تحقق اهداف سال اقتصاد مقاومتي، توليد، اشتغال و همچنين اشتغال زايي جوانان متعهد، شركت آروا فعاليت خود را در زمينه توليد محصولات غذايي؛ با پشتوانه علم روز، تخصص نيروهاي جوان و همچنين تجربه مديريت محترم براي رسيدن به محصولي با كيفيت و جلب رضايت مشتريان فعاليت خود را در سال ۱۳۹۵ شروع كرد.

 

 

برچسب ها :
دیدگاه شما