پنج شنبه ۶ تیر ۹۸ - June 27, 2019

کدخبر : 8511
یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
Print This Post

سردار دانا؛می خواهیم اقتدار نظام جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح را نشان دهیم

مسئول هماهنگ کننده کلیه غرفه های نیروهای مسلح گفت: ما با برگزاری نمایشگاه چهل سال دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قرار است اقتدار نظام جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح را نشان دهیم

مجید هاشمی دانا مسئول هماهنگ کننده کلیه غرفه های نیروهای مسلح امروز ۱۶ دی ماه در نشست هماهنگی برگزاری نمایشگاه چهل سال دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اظهار کرد: در این نمایشگاه نیروهای مسلح و بخش کشوری حضور دارند و در حوزه ای که مربوط به نیروهای مسلح است باید با تمام ظرفیت ظاهر شویم.

وی با تاکید بر اینکه زمان محدود است و به همین جهات باید با تمام سرعت وارد شویم تا نمایشگاه خوبی را عرضه کنیم، گفت: بحث عملکرد سالانه در این نمایشگاه مطرح نیست و باید دوستان تفاوت قائل شوند.

سردار دانا با اشاره به اینکه موارد مورد نظرتان درباره غرفه ها را هر چه سریعتر به دست ما برسانید تا براساس آن تقسیم بندی ها انجام شود، افزود: فضایی را که برای غرفه ها نیاز دارید، اعلام کنید تا آماده سازی ها صورت گیرد.

مسئول هماهنگ کننده کلیه غرفه های نیروهای مسلح تاکید کرد: مسئولین اصلی که از طرف سازمان مربوطه که پیگیر کارهایشان است و مسئول اصلی غرفه ها را معرفی کنید تا کارها بهتر انجام شود.

وی با بیان اینکه بستر اولیه غرفه ها را آقای دکتر جعفری و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آماده می کند اما امکانات خاصی را در اختیارتان قرار نمی دهد، گفت: دوستان همراهی کنند تا طبق جدول زمانبندی که اعلام شده کارها انجام شود و در زمان محدودی که داریم کارها به خوبی به سامان برسد.

سردار دانا اظهار کرد: ما با برگزاری این نمایشگاه قرار است اقتدار نظام جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح را نشان دهیم و همچنین روحیه خودباوری و استقلال را تدایی کنیم که برای تداوم راه‌مان به آن نیاز داریم.

وی افزود: ما دستاوردهای زیادی را در چهل سال گذشته داریم اما تاکنون به آنها نپرداختیم که انشاالله بتوانیم در این نمایشگاه آنها را به نمایش بگذاریم.

مسئول هماهنگ کننده کلیه غرفه های نیروهای مسلح تاکید کرد: ما می خواهیم طبق زمانبندی ارائه شده پیش برویم تا در روزهای آخر به مشکل برنخوریم و البته سعی می کنیم چند کار عمومی تر نیز ارائه کنیم.

سردار دانا با بیان اینکه گروه مستقلی در حال انجام کار است تا ۴۰ دستاورد ویژه انقلاب را احصا کنند، خاطر نشان کرد: آنها می خواهند این دستاوردها را تبدیل به ابزارهای بیانی کنند و محصول مشترکی باشد که قابل استفاده خواهد بود.

امیر تقی خانی نیز در این جلسه گفت: هم افزایی که مدنظر رهبر انقلاب است باید در کلام، کار و ارائه هایمان دیده شود و یکدیگر را کامل کند و اطلاعاتی را ندهیم که دچار ابهام باشد.

وی ادامه داد: باید در این حوزه دقت کنیم که حرف هایمان ما را به هدف غایی و نهایی که ترسیم کردیم، برساند. ما باید روی وحدت آفرینی افراد، نهادها و غرفه ها دقت کنیم.

امیر تقی خانی اظهار کرد: به نظر می رسد در کنار دستاوردها باید روی اقتضائات نیز کار کنیم چرا که الان در چهل سالگی انقلاب  هستیم و از طریق برگزاری این گونه نمایشگاه ها باید پیام هایمان را به مخاطبان بدهیم از این رو باید اقتضائات انقلاب و نیروهای مسلح را بشناسیم البته ممکن است بخشی از آن در کلام راویان ما بگنجد ولی شاید بخش قابل توجه آن نیازمند فکر اساسی تری باشد.

برچسب ها :
دیدگاه شما