پنج شنبه ۶ تیر ۹۸ - June 27, 2019

کدخبر : 8509
یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
Print This Post

دشمنان همواره تلاش کردند انقلاب را متوقف کنند

سردار عامری گفت: نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب فرصتی است تا جواب دندان شکنی به دشمنان بدهیم.

سردار داوود عامری امروز ۱۶ در ماه در نشست هماهنگی برگزاری نمایشگاه چهل سال دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه فرصتی است که هر دستگاهی تلاش خود را در چهل سال گذشته بازخوانی کند و برنامه ای را برای آینده ترسیم کند.

وی در ادامه افزود: انقلاب شکوهمند و الهام‌بخش دشمنان بزرگی در دنیا دارد و همواره تلاش کردند انقلاب را متوقف کنند تا روزهای خوبی را تجربه نکند البته هیچ گاه تصور نمی کردند انقلاب اسلامی به چهل سال عمر کند.

سردار عامری با اشاره به اینکه این نمایشگاه فرصتی است تا جواب دندان شکنی به دشمنان بدهیم، گفت: همه ما مسئولیت هایی داریم که باید طبق آن به این مهم اهتمام کنیم و تلاش کنیم این کار به خوبی به سامان برسد.

وی تاکید کرد: ما امروز تکلیف انقلابی و اسلامی داریم تا منظورهای مورد نظر را پیگیری کنیم و جلوه ای از دستاوردهای این چهل سال را به نمایش بگذاریم تا امید و افتخاری برای مردم و جواب دندان شکن برای دشمنان شود.

سردار عامری با بیان اینکه این نمایشگاه یک نمایشگاه کلی است زیرا به دستاورهای بخش کشوری و نیروهای مسلح می پردازد، گفت: ما اگر بخواهیم نمایشگاهی مفهوم گرایانه داشته باشیم هم کار آسانی است چرا که دستاوردهای بسیاری داریم و هم کار سختی است زیرا دستگاه های متنوعی داریم از این رو باید به گونه ای هماهنگ باشیم که این منظور مورد نظر حاصل شود.

وی اظهار کرد: همزمان دو نمایشگاه برگزار می شود، یک نمایشگاه در مصلی که بیشتر به بخش صنایع، دفاع و بخش سازندگی مربوط می شود که متوجه قرارگاه خاتم الانبیاء است و این نمایشگاه به دستاوردهای انقلاب ، نیروهای مسلح و دفاع مقدس می پردازد، این دو نمایشگاه از یکدیگر تفکیک شده هستند.

سردار عامری با بیان اینکه در نمایشگاهی که در مصلی برگزار می شود بیشتر به جنبه فیزیکال دستاوردها پرداخته شده است، ادامه داد: در این نمایشگاه حضور برخی تجهیزات را خواهیم داشت اما در نمایشگاهی که در موزه برگزار می شود، قرار است هر آنچه که ما در دستگاه دفاع کشور اتفاق افتاده را دور هم جمع کنیم تا از آن یک معنای مشخص عرضه کنیم.

وی با اشاره به اینکه دوستان در ستاد برپایی نمایشگاه سعی کردند تا به محورهای این حوزه نزدیک شوند، گفت: برنامه هایی برای این کار پیشنهاد شده است اما ما به کمک همه دوستان نیاز داریم تا این کار به خوبی به سامان برسد.

برچسب ها :
دیدگاه شما