سه شنبه ۳۰ مهر ۹۸ - October 22, 2019

کدخبر : 8485
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳
Print This Post

اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره جایزه ملی سرو منصوب شدند

با حکم دکتر جعفری اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره جایزه ملی سرو منصوب شدند.

با حکم دکتر علی اصغر جعفری مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره جایزه ملی سرو اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره منصوب شدند.

دکتر محسن پرویز، دکتر عامری، دکتر محمد جعفر محمدزاده، نیکنام حسینی پور، دکتر سنگری و دکتر والی زاده از اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره هستند.

گفتنی است؛ پیش از این با حکم دکتر علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و رییس شورای سیاستگذاری جایزه ملی سرو، دکتر محمدرضا سنگری و دکتر ساسان والی زاده به ترتیب به عنوان دبیران علمی و اجرایی جشنواره جایزه  ملی سرو انتخاب شدند.

جایزه ملی سرو همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به کتاب های برتر از میان برگزیدگان همه جشنوره های ملی کتاب از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون اهداء می شود.

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با همراهی تعدادی دیگر از دستگاه های فرهنگی این جشنواره را در محل این موزه به مناسبت چهلمین سال انقلاب اسلامی برگزار خواهند کرد.

شایان ذکر است  تاکنون ۲۲۶ دوره جایزه در قالب ۲۰ جشنواره ملی کتاب از سوی دستگاه ها و نهادهای مختلف برگزار شده که قرار است در این جشنواره به برگزیده برگزیدگان ۴۰ سال کتاب انقلاب اسلامی جایزه داده شود

برچسب ها :
دیدگاه شما