پنج شنبه ۲ خرداد ۹۸ - May 23, 2019

کدخبر : 8269
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
Print This Post

در پي استقبال مشتريان بيمه نوين “اتوپلاس” نوين به همه استان‌هاي کشور مي‌رود

در پي استقبال مشتريان از خدمت نوين شرکت بيمه نوين با عنوان "اتوپلاس نوين" ، فاز دوم اين طرح در 9 استان ديگر عملياتي مي‌شود. پيشتر اين خدمت در 8 استان کشور راه‌اندازي شده بود و به زودي در سراسر کشور ارائه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين و به نقل از روابط عمومي شرکت بيمه نوين، پس از اجراي موفقيت آميز طرح “اتوپلاس نوين” در هشت استان منتخب، از ابتداي آبان ماه سال جاري توسعه اين طرح در ۹ استان ديگر کليد خورده است و از اين پس شهروندان شهرهاي همدان، اراک، بيرجند، قم، شيراز، گرگان، ساري، تنکابن، آمل، زنجان و قزوين هم مي‌توانند با مراجعه به شعب و دفاتر نمايندگي اين شرکت از مزاياي ويژه و رايگان “اتوپلاس نوين” بهره‌مند شوند.
طرح “اتوپلاس” بيمه نوين با هدف توسعه و تنوع‌ بخشي خدمات بيمه‌اي مطلوب‌ و افزايش سرعت و کيفيت ارائه خدمات به مشتريان، در دو سطح “اتوپلاس” و “اتوپلاس طلايي”، تسهيلات، پوشش‌ها و خدمات امدادي متنوعي را به صورت رايگان به دارندگان بيمه‌نامه‌هاي بدنه خودرو اين شرکت ارائه مي‌دهد.
همچنين در اين طرح، در صورت بروز مشکل فني و يا وقوع خسارت اتومبيل بيمه گذاران، خدمات ويژه و يکپارچه‌اي از سوي شرکت بيمه نوين و شريک تجاري آن ارائه مي‌شود و دارندگان کارت‌هاي اتوپلاس با توجه به نوع کارت خود، مي‌توانند از خدمات ويژه امدادي و پرداخت خسارت بهره‌مند شوند.
يادآور مي‌شود طرح “اتوپلاس نوين” با هدف پاسخگويي به نياز و دغدغه بيمه‌گذاران بيمه نوين از تير ماه سال ۹۶ در استان‌هاي تهران، البرز، خراسان رضوي، اصفهان، کرمان، گيلان، خوزستان و يزد راه‌اندازي شده بود.

برچسب ها :
دیدگاه شما