پنج شنبه ۳۱ مرداد ۹۸ - August 22, 2019

کدخبر : 8181
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
Print This Post

هيچ تسلطی از طرف خداوند بر مسلمين وضع نشده است

13 آبان سالروز 3 حادثه بزرگ و تاریخی (تبعید امام خمینی (ره) در سال 1343، تسخیر لانه جاسوسی 58، شهادت ده ها نفر از دانش آموز به دست رژیم طاغوت در سال 57 ) است؛ به رغم رخداد این حوادث در سال های مختلف، هر سه حادثه از لحاظ محتوا و پیام به شکل قابل تأملی به یکدیگر متصل اند ، پیام این حوادث، تبلور شعار "هیهات منا الذله" و سر خم نکردن در برابر خوی ظلم و استکباراست .

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان خط امام در سال ۵۸، زمانی اتفاق افتاد که اذهان ملت ها و حکومت های جهان بیش از امروز مملو از واهمه در برابر قدرت پوشالی آمریکا بود و این اتفاق مهم در آن برهه از تاریخ، حباب هیمنه پوشالی آمریکا را در افکار جهانیان از بین برد .

آغاز دور جدید تحریم های دولت زخم خورده آمریکا علیه ایران، همزمان با ۱۳ آبان، نشانه ماندگاری جای سیلی محکم ملت غیور ایران در سال ۵۸ بر چهره پلید استکبار جهانی است که نشأت گرفته از عصبانیت و عجز اوست و پاسخ ملت ایران به ترامپ، همان جمله شهید بهشتی است که فرمودند: « ای آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر».

مردم میهن عزیزمان ایران که سالهاست با روحیه انقلابی خود مقابل اینگونه تحریم ها ایستادگی نموده اند، بار دیگر در روز ۱۳ آبان  با حضور گسترده خود، این کلام امام راحل که فرمودند : «آمریکا هم هیچ غلطى نمى ‏تواند بکند» را به جهانیان و مستکبران جهان یادآوری خواهند کرد .

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت این روز بزرگ از تمام اقشار جامعه به ویژه جوانان که سهم مهی در خلق حماسه ۱۳ آبان داشتند، دعوت می کند تا بار دیگر با حضور آگاهانه و پرشور خود در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان پاسخ محکمی به یاوه سرایی های تمام کسانی که صف انقلاب و مردم را از یکدیگر جدا می دانند، بدهند

برچسب ها :
دیدگاه شما