شنبه ۲۴ آذر ۹۷ - December 15, 2018

کدخبر : 6580
یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹
Print This Post

ارائه خدمات رفاهی، گردشگری و تفریحی به پرسنل شهرداری تهران در ایام نوروز ایجاد شده در تاریخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

دکترعباسعلی مدیح مدیر کل رفاه از ارائه خدمات مختلف رفاهی و تفریحی به پرسنل شهرداری تهران در ایام نوروز 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی ، دکتر مدیح با اشاره به اینکه فراهم كردن تسهيلات وامکانات لازم براي تامين رفاه و آسايش پرسنل شاغل در شهرداری تهران و خانواده تحت تکفل آنان و نيزارتقاء روحيه خدمت و تعلق سازماني کارکنان از طريق طراحي و اجراي برنامه هاي رفاهي ، اجتماعي ، فرهنگي و تفریحی براساس سياست هاي کلان توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از جمله وظایف اداره کل رفاه می باشد افزود در این رابطه با توجه به فرارسیدن ایام نوروز خدمات متنوعی در بخش های گردشگری ، رفاهی و تفریحی برای پرسنل شهرداری مهیا گردیده است.

دکتر مدیح عقد قرارداد با رستوران های مختلف در سطح شهر تهران و همچنین هتل کوثر ناب در مشهد مقدس ، مجتمع ویلاکده در شمال کشورو همچنین بهره مندی از خدمات هواپیمایی تابان را در بخش گردشگری از جمله این خدمات برشمرد.

وی فراهم آوردن امکان بهرمندی پرسنل شهرداری تهران از تسهیلات پارک آبی اُپارک ، محصولات سامسونگ ، ال جی و…. را از دیگراقدامات اداره کل رفاه در این خصوص ذکر کرد واظهار امیدواری کرد این خدمات موجب رضایت پرسنل واقع گردد.

براساس این گزارش لیست خدمات ارائه شده در جدول زیر برای بهره مندی همکاران قرار داده شده است و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادرس پرتال اداره کل رفاه به نشانی refah.tehran.ir مراجعه نمایند.

برچسب ها :
دیدگاه شما