شنبه ۲۴ آذر ۹۷ - December 15, 2018

کدخبر : 6510
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
Print This Post

نشست خبری رقابت‌های اسکی آلپاین قهرمانی آسیا افتخاری: اگر شرایط ایده‌آل باشد شانس کسب مدال داریم

رئیس فدراسیون اسکی گفت: اگر شرایط ایده‌آل باشد اسکی‌بازان ما شانس کسب مدال دارند.

14

سید عبدی افتخاری ، رئیس فدراسیون اسکی در نشست خبری مسابقات اسکی آلپاین در خصوص این رقابت‌ها اظهار داشت: یکی از شاخصه‌های توسعه، کسب میزبانی مسابقات مختلف است. زیرا این میزبانی‌ها باعث می‌شود کمبودهایمان را بشناسیم و نسبت به رفع آنها اقدام کنیم.

وی ادامه داد: رقابت‌های اسکی آلپاین با حضور ۱۰ تیم خارجی برگزار خواهد شد. برای برگزاری این رقابت‌ها ستادی را با حضور مسئولان محلی و وزارت ورزش و اداره کل ورزش‌ و جوانان تهران و همچنین مسئولان پیست دربندسر تشکیل دادیم. ریاست این ستاد را نیز فرماندار شمیرانات بر عهده دارد.

رئیس فدراسیون اسکی تصریح کرد: این رقابت‌ها به صورت مستقیم از شبکه ورزش پخش خواهد شد و در این زمینه جلساتی را با مسئولان این شبکه داشتیم. همچنین نماینده فدراسیون جهانی که ایوان گرون چارسکی از دو هفته پیش در ایران حضور داشت تا در جریان امور مروبط به مسابقات قرار بگیرد.

افتخاری در پاسخ به این سوال که اسکی‌بازان ایران چقدر شانس کسب مدال در این مسابقات را دارند گفت: اگر شرایط ایده‌آل باشد اسکی‌بازان ما شانس کسب مدال دارند. خوشبختانه اسکی‌بازان ما شناخت خوبی از پیست دربندسر دارند و این مسئله یک امتیاز مثبت برای اسکی‌بازان کشورمان محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها :
دیدگاه شما