یکشنبه ۱۲ آذر ۰۲ - December 3, 2023

آخرین خبرها

کدخبر : 6407
شنبه 17 فوریه 2018 - 8:53
Print This Post

قرار بود حافظ دارایی کارگران باشند اما محافظ وعده‌های پوچ دولت‌های نهم و دهم شدند! و حالا هم در کمال تعجب مدعی!

آقای رحمت‌الله حافظی از احمدی‌نژادی‌های عروف که اتفاقا مدتی سابقه مدیریت عاملی سازمان تامین‌اجتماعی در همان دوره را در کارنامه دارد اخیرا اظهار نظر جالبی درباره این سازمان داشته است، لیکن فراموش کرده‌ که چه نمره‌های درخشانی در کارنامه خود بجا گذاشته است.

بی‌ثبات‌ترین دوران این سازمان اتفاقا در زمان مدیریت وی و هم‌قطارانش طی ۸ سال دولت اقای احمدی نژاد رقم خورد.  البته اگر دقیق بررسی شود نقاط تارک مدیریت وی حتما بیش از قاضی مرتضوی خواهد بود. بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بیمه‌شده‌ای که بدون منبع بر سر سفره صاحبان سازمان تامین اجتماعی نشستند در زمان مدیریت ایشان اتفاق افتاد که احتمالا به دلیل قرابت به ارگانهای نظامی‌ قصد داشت در اینجا هم مقتدرانه عمل کند!

متاسفانه درشت‌ و گنده‌گویی با هدف تلاش برای خود بزرگ کردن و جلب توجه رسانه‌ها، در کشور مد شده است. آقای حافظی با استفاده از این تکنیک مدعی بدهی بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومانی به بانک رفاه شده است. فارغ از اینکه بدهی‌های فعلی این سازمان به چه میزان کمتر از این مقدار است باید بدانیم که هر میزان که باشد در ردیف میراث به جا مانده از مدیریت ایشان (به دلیل تعهداتی که برای همان ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بیمه شده ناخوانده ایجاد شده ) است، بیان آمارهای غیر واقعی و غیر مستدل نوعی اتهام زنی محسوب و تشویش افکار و ایجاد اضطراب برای جامعه شریف کارگر و مستمری‌بگیر محسوب می‌شود و حق پیگیری قانونی محفوظ است. ضمن آنکه ایشان را به بند و تبصره ۵ بودجه سال آینده و تهاتر وام های سازمان و حتی شرکت های سازمان با بدهی دولت ارجاع می‌دهم.
بد نیست یاداوری کنم  سازمانی که بسیار بد نام و حیاط خلوت مافیای قدرت شده بود و هر روز تیتر یک تمامی اخبار و رسانه ها از ابتدای دولت اقای روحانی و مسوولیت مدیر عامل فعلی کوچکترین حاشیه ای نداشته و حتی یک تجمع کوچک نیز رخ نداده است
این مساله وقتی مهمترین می شود که بدانیم ماهیانه حدود پنج هزار و چهارصد ملیارد تومان حقوق باز نشستگان علی رغم فشار های کمر شکن طرح کارشناسی نشده تحول سلامت بدون حتی یک روز تاخیر پرداخت شده و تمام این هزینه ها از منابع سازمان و بدون کمک دولت تامین گردیده است

حافظی خود از همه بهتر می‌داند که به چه دلیل مدیرعامل سازمان شد و قرار بود نقش محلل سیاست‌های مدیریتی چه کسانی (ذ و م) را در سازمان بازی کند. راستی! آقای حافظی چرا و چگونه شما را از مدیرعاملی سازمان عزل کردند!

و بالاخره اینکه این برادر محترم که درپایان شورای شهر قبلی تهران تلاش کرد با مواجهه و مثلا عدالت‌خواهی در برابر شهردار قبلی، عملکرد ۴ ساله خود را پاک کند تا شاید حافظه افکار عمومی را تحت‌الشعاع قرار دهد حالا دستاویزهای جدیدی را برگزیده است. فارغ از اینکه حافظه تاریخی مردم و بویژه بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی هیچگاه دستاوردهای شخص ایشان را در دوران مدیریت بر سازمان فراموش نخواهند کرد!

آقای حافظی! شما مدعی هستید کارمندان سازمان تامین اجتماعی از مدیریت همکار درون سازمانی خودشان ناراضی هستند؟ تا جایی که ذهن بنده یاری می‌کند غیرت و تعصب همکاران سازمان در دفاع از مدیری از بدنه خود ارجحیت دارد به یک مدیر که حتی بیمه شده تامین اجتماعی هم نباشد و البته این اولین بار است که مدیر عامل سازمان از بدنه سازمان بوده و جز جز ارکان و تشکیلات ان را درک کرده و شناخت دارد

در آخر بنده فارغ از وابستگی خود به سازمان و شخص آقای دکتر نوربخش، آمادگی خود را برای مناظره‌ای در حضور خبرنگاران با هدف شفاف سازی هرچه بیشتر اعلام می‌کنم.

عزت‌بخشی از خداست!

برچسب ها :
دیدگاه شما