چهارشنبه ۱۵ مرداد ۹۹ - August 5, 2020

کدخبر : 4755
چهارشنبه 2 آگوست 2017 - 7:37
Print This Post

یک کلیک تا مقصد

نسل امروز:اسنپ نرم‌افزاری است در قلب تهران که نقش پل رابط بین مسافر و راننده را ایفا می‌کند. این شرکت با شعار «یک کلیک تا مقصد» توانسته با رشد روز افزونش به محبوبیت خوبی در بین کاربران و رانندگان دست یابد.

esnap

پس از نصب و ثبت نام در اپلیکیشن اسنپ شما خواهید دید که سادگی و سرعت در عملکرد، شالوده این نرم افزار است. به راحتی می‌توانید مبدأ و مقصدتان را مشخص کرده و پس از مشاهده هزینه سفر، درخواست خودرو یا همان اسنپ را ارسال کنید. لحظاتی بعد نزدیک‌ترین اسنپ درخواستتان را قبول کرده و شما را به مقصد خواهد رساند.

اپلیکیشن اسنپ در دل خود قابلیت‌های ریز و درشت بسیار جذابی دارد. مشاهده محل دقیق و تعداد اسنپ‌های اطراف محدوده شما، مشاهده هزینه سفر پیش از درخواست اسنپ، پرداخت آنلاین هزینه سفر، پشتیبانی ۲۴ ساعته و بسیاری از موارد دیگر از جمله قابلیت‌های این اپلیکیشن هستند.

کار کردن با اسنپ بسیار ساده است. کافیست پس از ثبت‌نام و وارد شدن به حساب کاربری، مبدأ و مقصد خود را روی نقشه مشخص کنید. پس از مشاهده هزینه سفر در صورت در اختیار داشتن کد تخفیف از طریق گزینه «کد تخفیف» آن را وارد کرده و در غیر این صورت با لمس «درخواست اسنپ» سفر خود را آغاز کنید.

پس از اینکه راننده نزدیک شما درخواستتان را قبول کرد، اطلاعاتی مثل مشخصات فردی، نوع و شماره پلاک خودرو و محل دقیق او را خواهید دید. بعد از سوار شدن و رسیدن به مقصد هم می‌توانید میزان رضایت خود از سفر را از طریق امتیازدهی (از یک ستاره تا ۵ ستاره) به ما اعلام کنید.

اما همه افراد در تهران از فعاليت اسنپ خشنود نيستند. اين سرويس جديد و رقيبش با نام تپسي TAP30 -كه در سطحي كوچك تر فعاليت مي كند- با دشواري هاي زيادي در گرفتن مجوزهاي مورد نياز رو به رو هستند.  رانندگان تاكسي در تهران در مقابل پارلمان -مجلس- ايران تظاهرات و از اين موضوع شكايت كردند كه آژانس هاي سنتي در حال ورشكسته شدن و رانندگان نيز در حال از دست دادن شغل هاي خود هستند.

اما عامل موجود در وراي محبوبيت فزاينده اسنپ خدماتي است كه به مشتريان ارائه مي كند. به طور كلي يك مفهوم جديد در ايران است. که براي اولين بار در ايران، اولويت با مشتري است و شما مي توانيد نظر خود را درباره خدمات آنها بگوييد و آنها آن را جدي مي گيرند. ما هرگز چيزي همانند اين را قبلا در ايران تجربه نكرده بوديم. و بيشتر رانندگان شغل دوم دارند. کسانی هستند كه در دانشگاه شريف يا دانشگاه هاي ديگر فوق ليسانس مي خوانند و حتی خبرنگار یک نشریه که راننده اسنپ هستند.

ام تي ان ايرانسل -كه يك گروه مخابراتي است- سرمايه گذار اصلي اسنپ محسوب مي شود.

اين اپليكيشن تاكسي در حال حاضر ارائه كننده چندين خدمت از جمله اسنپ پلاس است كه ارائه كننده خودروهاي بهتر، و اسنپ باكس ارائه كننده خدمات ارسال و دريافت بسته هاي پستي با موتورسيكلت است. بر خلاف اوبر، رانندگان اسنپ هم پرداخت آنلاين و هم پول نقد را مي پذيرند.

 

یادداشت:شاهین احمدنژاد

خبرنگار و دبیر سرویس اجتماعی پایگاه خبری نسل امروز

برچسب ها :
دیدگاه شما