سه شنبه ۳۰ مهر ۹۸ - October 22, 2019

کدخبر : 4195
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
Print This Post

ایجاد کارگروه های تخصصی جهت شناسایی مشکلات مردم مهم ترین هدف حزب تدبیر و توسعه

نسل امروز:ریس ستاد کشوری حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی هدف اصلی جبهه را حمایت و یاری دولت یازدهم در تحقق اهدافش دانست وگفت: جبهه تدبیر و توسعه با مشارکت‌ها ستادهای مردمی روحانی تشکیل شده و قصد دارد همچنان به کار خود ادامه دهد.

mokhatab

رحمان مخاطب ریس ستاد کشوری حزب تدبیر و توسعه، پشتوانه این جبهه را ستادهای مردمی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری که با عنوان جبهه مردمی حماسه سیاسی اقتصادی فعال شده بودند عنوان کرد و گفت: در زمان انتخابات ۲۰۰ هزار نفر در استان‌های مختلف در این قالب فعالیت می‌کردند.

مخاطب با اشاره به این که نیروهای فعال در ستادهای مردمی روحانی پس از پایان فعالیت‌های انتخاباتی ارتباطات خود را حفظ کردند افزود: قصد داریم این ظرفیت گسترده را در قالب حزب حفظ کنیم تا بتوانیم در راستای یاری‌رساندن به دولت با رویکرد خلق حماسه اقتصادی گام برداریم.

ریس ستاد کشوری حزب تدبیر و توسعه اظهار داشت: این جبهه به دنبال سهم‌خواهی و امتیازگیری از دولت نیست بلکه می‌خواهد گفتمان تدبیر و توسعه و رویکرد اعتدال‌گرایانه را در همه ابعاد سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی بر پایه اعتقاد به اصول انقلاب اسلامی ترویج کند.

وی با اشاره به این که طرح و برنامه های مفصلی در تمامی زمینه ها طراحی کردیم و در اختیار مجلس شورای اسلامی و دولت قرار می دهیم گفت : از رویکرد حکیمانه جناب آقای روحانی در دعوت از همه گروهها و اقشار و حتی رقبای انتخاباتی جهت مشارکت در توسعه و پیشرفت کشور حمایت قاطعانه خود را اعلام می کنیم و با نگاه به آینده ای بهتر تلاش می کنیم که مانع از عقبگرد کشور و بازگشت به دوره قبل از تحریم شویم و از برنامه های دولت جهت هم افزایی و تعامل با جهانیان با تاکید بر حفظ عزت و اقتدار ملی پشتیبتانی و حمایت می کنیم.

وی ادامه داد: حزب تدبیر و توسعه با شفاف سازی هر چه بیشتر و با تعامل با سایر تشکل های مردمی رئیس جمهور و نیز تشکل های همسوی اعتدال گرا تلاش می کند که با ایجاد کارگروه های تخصصی جهت شناسایی مشکلات مردم و ارائه برنامه های پیشنهادی خود به دولت جهت خدمت به مردم کمک نماید.

مخاطب گفت : جبهه مردمی حماسه زان ایران اسلامی به عنوان بزرگترین تشکل مردمی در انتخابات سال ۹۲ پس از انجام بررسی ها و مطالعات دقیق در خصوص انتخابات و حمایت از فردی اصلح جهت ادامه امور و تصدی ریاست قوه مجریه به عنوان مهمترین نهاد سیاسی و اجرایی در شرایط سخت کنونی با تایید و تصویب شورای مرکزی جبهه مردمی حماسه سازان و بنا به توصیه موکد دکتر شریعتمداری به شکل گسترده و تاثیر گذار از کاندیداتوری آقای روحانی به عنوان مطمئن ترین  گزینه موجود حمایت و پشتیبانی قاطع نمود و پس از پیروزی در انتخابات با حفظ آرمانها به جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی و در نهایت به طور رسمی و دائمی به حزب تدبیر و توسعه تغییر یافت .

مخاطب در عین حال متذکر شد: مادامی که دولت یازدهم به وعده هایی که رئیس جمهور در دوره انتخابات داده پایبند باشد، از حمایت جبهه تدبیر و توسعه برخوردار خواهد بود.

 

برچسب ها :
دیدگاه شما