چهارشنبه ۱۲ بهمن ۰۱ - February 1, 2023

کدخبر : 3491
سه‌شنبه 21 فوریه 2017 - 18:28
Print This Post

ایجاد پنج هزار فرصت شغلی در شبکه فروش خرید اینترنتی

در یکی دو سال اخیر تجارت الکترونیک در ایران رشد قابل توجهی داشته و بازار فروشگاه‌های آنلاین داغ شده است.یکی از این فروشگاه‌ها، فروشگاه اینترنتی www.5040.ir به مدیریت حسن باغبانیان است.

5040

حسنعلی باغبانیان مدیر فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ در نشست خبری خود با خبرنگاران تصریح کرد:رضایت مردم مهمترین عامل پیشرفت فروشگاهش بوده و مادامی که این رضایت با فروش کالاهای قیمت مناسب و با کیفیت حفظ شود مشتریانش به سراغ هیچ فروشگاه دیگری نخواهند رفت. پس خودش و مجموعه اش همه تلاششان را به کار خواهند بست تا مشتری از خرید اینترنتی خود رضایت کامل را داشته باشد.
مدیر این سامانه خرید اینترنتی گفت: توسعه شبکه های فروش مجازی در کشور به شرط رعایت همه قوانین می تواند در توسعه اقتصادی و افزایش ۰٫۳ درصدی تولید ناخالص داخلی تاثیرگذار باشد.
وی با اعلام اینکه از سال آینده برای ایجاد پنج هزار فرصت شغلی در شبکه فروش خرید اینترنتی خود برنامه ریزی کرده ایم گفت :فروشگاه های اینترنتی به ارایه کالا یا خدمات به صورت برخط مشغولند.
وی ادامه داد: برخی براین باورند که شلوغی فروشگاه ها بویژه در فصل تعطیلات، احتمال اتمام کالاهای انبار شده، وجود فروشندگان بی تجربه، نیاز به صرف وقت زیاد و جابجایی فیزیکی برای خرید، سختی مقایسه شرایط خرید و محصول به دلیل بعد زمان و مکان و… خرید اینترنتی را رونق داده است.
وی با اشاره به این که در خیلی از موارد ما توانستیم رکوردهای برخی از فروشگاه ها مثل دیجی کالا را بزنیم  گفت:غیر از میزان بازدید شرکت ۵۰۴۰ در حیطه فروش کالای دیجیتال رکورد زده است.
این فعال صنفی تصریح کرد: خریدهای اینترنتی به سبب مشکلاتی مانند بی توجهی به نکات امنیتی، ناآگاهی از حقوق و استانداردهای یک فروشگاه، مرغوبیت پایین و… انبوهی از مشتریان ناراضی و سردرگم را بر جای می گذارد. بی توجهی به دریافت مجوز های لازم عامل بروز بسیاری از مشکلات است.
وی در پایان افزود: فضای تجارت الکترونیک بسیار گسترده است و ایران می تواند در این فضا وارد تجارت با کشورهای همسایه شود که در نهایت ارزآوری خوبی برای کشور به همراه دارد.

برچسب ها :
دیدگاه شما