شنبه ۲۴ آذر ۹۷ - December 15, 2018

کدخبر : 2608
یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۳
Print This Post

جشنواره و نمایشگاه میوه های قرآنی

نسل امروز: مدیر اجرایی این جشنواره گفت:کانون پرورش فکری_تربیتی ابوذر از 5 الی 15آذر ماه میزبان برگزاری جشنواره و نمایشگاه میوه های قرآنی است.

jashnvare-mive

غلامعلی نوری  مدیر اجرایی این جشنواره و نمایشگاه میوه های قرآنیدر نشست خبری این نمایشگاه گفت: نمایشگاه فوق  از ۵ تا ۱۵ آذرماه در ۶۰ غرفه برگزار میگردد. در این نمایشگاه غرفه دارانی  از ۱۰ استان از جمله آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، فارس، خراسان، قم و… با ارائه میوه های قرآنی چون خرما , عسل , زیتون , انجیر و انار حضور خواهند داشت .

وی بیان کرد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه مسابقه عکاسی برگزار و مراسم تجلیل از شهدای مدافع حرم منطقه ۱۷ در ۷ آذرماه ساعت ۱۶ از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه به شمار می‌آید.

داود حجی زاده، مسئول کانون فکری_ تربیتی ابوذر با اشاره به پیشینه منطقه ومزین شدن منطقه۱۷ به نام ۴ هزار شهید دفاع مقدس درباره برگزاری این جشنواره اظهار کرد: جشنواره میوه‌های قرآنی با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان و والدین از ۵ الی ۱۵ آذر ماه در کانون فکری_تربیتی ابوذر برگزار میشود تا گامی به سوی شناخت آموزه های قرآن برداریم .

حجی زاده از دیگر اهداف برگزاری جشنواره میوه‌های قرآنی آشنایی دانش آموزان و اولیاءشان با تغذیه سالم است که البته در حاشیه نمایشگاه کارگاه‌هایی در تالارهای گفتگو برگزار خواهیم کرد.

وی بیان کرد: غرفه‌های آشنایی با میوه‌های قرآنی، نقاشی‌های قرآنی، قصص قرآنی، پاسخ گویی به شبهات، آشنایی با هجمه‌ها، آشنایی با تهاجم فرهنگی از جمله برنامه‌های این نمایشگاه به شمار می‌رود.

حجی زاده در ادامه افزود:  این نمایشگاه بیش از ۶۰ غرفه دارد که فعالیت بیشتر این غرفه ها معرفی و آشنایی با میوه‌ها، نقاشی‌ها و قصص قرآنی و آشنایی والدین با تغذیه سالم می باشد هم چنین  پاسخ گویی به شبهات، آشنایی با تهاجمات فرهنگی از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه به شمار می‌رود.

برچسب ها :
دیدگاه شما