چهارشنبه ۱۵ مرداد ۹۹ - August 5, 2020

کدخبر : 2527
پنج‌شنبه 3 نوامبر 2016 - 13:39
Print This Post

شرکت مبناکارت آریا در دوران پسابرجام و عصر تراکنش همچنان مسیر پیشرفت را طی خواهد کرد

نسل امروز:شرکت مبناکارت آریا در نمایشگاه ITE 2016 حضور داشت و محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت.

mabna-kart-aria

مبنا کارت آریا یکی از شرکتهای ارائه دهنده تجیهزات بانکی است که مسیر پیشرفت را به سرعت طی کرده و سالانه محصولات جدیدی را به سبد کالایی خویش در زمینه سیستم‌های بانکی افزوده است.

مبنا کارت آریا در زمینه راهکارهای نوین و تجهیزات شبکه بانکی با داشتن مجوز psp از بانک مرکزی ارائه دهنده خدمات نصب و راه اندازی pos در شبکه بانکی است . این شرکت در زمینه ارائه کارتهای بانکی نیز فعالیت دارد.

سعید اسدپور مدیر روابط عمومی شرکت شرکت مبنا کارت آریا در حاشیه افتتاح دومین نمایشگاه تراکنش در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اقتصادی نسل امروز دلیل کم بودن خطا را یکپارچه بودن سیستم شرکت دانست و گفت: اینکه سویچ ما سویچی است که توسط خود شرکت نوشته شده است و تمامی ماژول ها و داشبورد هایی که می خواهیم توسط شرکت تهیه می شود.
وی ادامه داد:شرکت مبناکارت آریا نیز با پتانسیل‌های بالا و نیروهای متخصصی که در مجموعه دارد در دوران پسابرجام و عصر تراکنش با برنامه‌ها و رویکرد جدید همچنان مسیر پیشرفت را طی خواهد کرد.

وی هدف از شرکت در نمایشگاه را رائه محصولات جدید دانست و گفت: NFC مبتنی بر تلفن همراه و mPOS دومحصول جدید شرکت هستند که منتظر مجوز از شاپرک هستند و در این نمایشگاه عرضه شده اند وهمچنین POS های ضد انفجار و ضد حریق را رو نمایی کردیم که این POS مناسب جایگاه های سوخت و CNG است که مربوط به شرکت فرانسوی اینجنیکو است و در این نمایشگاه به نمایش درآمده و قابل بهره برداری است.

اسد پور تصریح کرد: با یک انسجام عملیاتی بین شاپرک، بانک مرکزی و PSP باید در نظام پرداخت کشور، راهکار خوبی ارائه داد.

لازم به ذکر است، دومین نمایشگاه تراکنش ۱۱ تا ۱۳ آبان‌ماه در بوستان گفتگو، محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران برگزار شد.

برچسب ها :
دیدگاه شما