یکشنبه ۱۲ آذر ۰۲ - December 3, 2023

آخرین خبرها

کدخبر : 2237
دوشنبه 22 آگوست 2016 - 13:28
Print This Post

ويزيت رايگان شهروندان در سرای محلات ۱۳گانه

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 21 از اجرای ويژه برنامه‌های گراميداشت روز پزشک برای شهروندان در سطح این منطقه خبر داد .

pezeshk

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱ ، اسفندیار آزاده عروه معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ضمن اعلام خبر فوق گفت : همزمان با اول شهریور ماه که مصادف با زادروز حکیم بوعلی سینا و گرامیداشت روز پزشک است ؛ معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه اقدام به انجام ویزیت رایگان شهروندان در سطح منطقه و در محل سرای محلات ۱۳گانه و خانه  های سلامت کرد .
بنا بر این گزارش تقدير از خدمات داوطلبانه اعضاي کانون پزشکان محله از جمله اقداماتي می باشد که در سطح این منطقه و محلات ۱۳گانه ی آن و با همکاری خانه های سلامت اجرا خواهد شد.
وي در خصوص انجام ويزيت های رايگان شهروندان در سطح منطقه افزود : اين برنامه ها با حضور کادر مجرب پزشکي در سطح محلات در خانه های سلامت اجرا می ‌شود.
به گفته آزاده عروه : اهداي شاخه گل و کارت تبريک به پزشکان بيمارستان‌ها ، کلينيک‌ها و مطب‌های سطح منطقه  و همچنین نصب بنرهای تبریک روز پزشک در ميادين اصلی منطقه از ديگر برنامه‌های گرامیداشت روز پزشک است.
اسفندیار آزاده عروه در پایان خاطرنشان کرد : مراسم تقدير از پزشکان خير ، مشارکت جو و عضو کانون پزشکان ، برپایی ايستگاه هاي سلامت ، برگزاري دوره هاي آموزشي آشنايي و پيشگيري از بيماري ها ، ارائه خدمات توسط پزشکان عضو کانون در مطب ها و توزيع اقلام آموزشي از ديگر برنامه هاي پيش بيني شده در روز گرامیداشت پزشک است.

برچسب ها :
دیدگاه شما