یکشنبه ۱۲ آذر ۰۲ - December 3, 2023

آخرین خبرها

کدخبر : 1333
سه‌شنبه 8 مارس 2016 - 17:27
Print This Post

رونمایی از محصولات جدید كولرگازی میدیا Midea مدل میشن در هتل اسپیناس پلاس

نسل امروز:شركت بازرگانی بانیان الكترونیك، نماینده انحصاری كولرهای گازی میدیا در ایران، روز سه شنبه 18 اسفند 94 در هتل اسپیناس پالاس در سعادت آباد تهران، در حضور نمایندگان مطبوعات و رسانه های گروهی كشور، سری جدید كولرهای گازی میدیا با نام "میشن" را معرفی و رونمایی كرد.

koler

شرکت بازرگانی بانیان الكترونیك، نماینده انحصاری كولرهای گازی میدیا در ایران، روز سه شنبه ۱۸ اسفند ۹۴ در هتل اسپیناس پالاس در سعادت آباد تهران، در حضور نمایندگان مطبوعات و رسانه های گروهی كشور، سری جدید كولرهای گازی میدیا با نام “میشن” را معرفی و رونمایی كرد.

سری كولرهای میشن علاوه بر طراحی منحصر به فرد، برای اولین بار در ایران امكان كنترل هوشمند دستگاه توسط تلفن همراه را فراهم آورده است. همچنین برای نخستین بار ضمانت نامه سی شصت بانیان با ۶۰ ماه ضمانت كمپرسور و ۳۰ ماه ضمانت سایر قطعات، به عنوان برترین ضمانت نامه كولرهای گازی در ایران اعلام شد.

كولرهای گازی میدیا در ایران با ضمانت سی شصت بانیان همراه با ۵ متر كیت لوله رایگان و نصب رایگان محصول ارائه می شود.

با توجه به اهمیت خدمات پس از فروش، بازرگانی بانیان الكترونیك با اختصاص واحد تخصصی خدمات پس از فروش با نام “بانیان سرویس الكترونیك” هم اكنون با بیش از ۱۸۷ واحد خدمات پس از فروش در سراسر كشور و تامین به موقع قطعات و ملزومات كولرهای گازی، همواره پشتیبان انتخاب مشتریان خود است.

جشنواره كولرهای گازی میدیا تا آخر شهریور ۹۵ ادامه خواهد داشت و طی قرعه كشی به برنده جشنواره، یك دستگاه خودروی بی ام و BMW مدل ایكس۱ X1 هدیه خواهد شد.

هر خریدار می تواند از طریق ارسال شماره سریال واحد بیرونی كولرگازی میدیا به شماره پیام كوتاه ۲۰۰۰۶۱۹۶۰ تا پایان شهریور ۹۵ در جشنواره شركت نماید.

جرج جیا مدیر ارشد فروش میدیا در خاورمیانه در این مراسم گفت: ۸۰ درصد كولرهای گازی در چین ساخته می شود و سال گذشته میدیا با فروش ۲۳ میلیارد دلار كولرگازی در بین شركت های جهان رتبه ۴۳۶ را كسب كرد كه با توجه به ركود و بحران مالی جهان، فروش خوبی محسوب می شود.

وی افزود: میدیا مالكیت شركت های تولید كمپرسور و موتور و تولید قطعات را دارد و قادر به تولید كامل قطعات و مجموعه كولر و كمپرسور است.

وی ادامه داد: بخش عمده ای از كولرهای مربوط به المپیك برزیل توسط میدیا ساخته می شود. از نظر مصرف انرژی نیز محصولات این شركت كم مصرف است و باتوجه به بازار بزرگ ایران تصور می كنیم كه بازار ایران بهترین محل و بازار برای این شركت است.

شهریار امیری مدیر عامل شركت بازرگانی بانیان الكترونیك در پاسخ به پرسش خبراقتصادی در مورد میزان مصرف انرژی و علاقه مردم ایران به كاهش مصرف، قیمت مناسب و پرتاب باد مناسب كولرها گفت: كولرهای میدیا تا ۶۰ درجه قابلیت خنك كردن دارند ودمای محیط را می توانند تا ۶۰ درجه كاهش دهند.

وی افزود: مدل میشن امكان پرتاب باد تا ۲۵ متر را دارد و قیمت محصولات نیز قابل رقابت با مدل های مشابه بازار است زیرا با قیمت نامناسب هیچ برند و شركتی نمی تواند در بازار ایران محصول عرضه كند و لذا مطمئن باشید كه قیمت این محصول در حد مناسب و منطقی خواهد بود.

وی ادامه داد: خدمات و سرویس محصولات نیز زیر نظر شركت بانیان خواهد بود و تعهد داریم كه بهترین سرویس را به مشتریان خود ارائه دهیم.

وی در مورد مصرف انرژی نیز گفت: مصرف برق كولرهای گازی میدیا تا ۶۰ درصد صرفه جویی انرژی دارد.

وی گفت: در خوزستان و مناطق جنوبی كشور، میدیا بین ۳ برند معتبر و معروف و مشتری پسند است و در مناطق دیگر نیز بین ۴ برند معتبر هستیم.

وی با اشاره به عوارض ۲۰ درصدی واردات كولر گفت: به خاطر هزینه حمل و نقل بالا و عوارض واردات، امكان صادرات و جابجایی كولر از ایران به دیگر كشورها وجود ندارد.

وی در مورد فیلترهای این محصول نیز گفت: از سه نوع فیلتر برای تصفیه هوا، تهویه مطبوع، كاهش كربن، گرفتن ذرات معلق هوا و… در این محصولات استفاده شده است.

وی در مورد كنترل از راه دور این محصولات نیز گفت: با نصب كیت روی كولر، و نرم افزار روی موبایل و از طریق اینتترنت و وای فای، امكان روشن و خاموش كردن و خنك كردن محل مورد استفاده از تمام نقاط دنیا وجود دارد.

وی افزود: مدل اكونومی و كم مصرف این محصولات، سنسورهایی دارد كه پره های كولر را به سمتی كه افراد نشسته اند هدایت می كند تا مصرف برق كاهش یابد و باد مستقیم به افراد داخل اتاق هدایت شود.

مدل اینورتر INVERTER با سنسور حركت انسان را كنترل می كند و مدل میشن پرچمدار محصولات میدیا است.

 

برچسب ها :
دیدگاه شما