یکشنبه ۳ شهریور ۹۸ - August 25, 2019

کدخبر : 163
شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۰
Print This Post

جشنواره مسابقات ملی طراحی صنعتی ایران «آیدیران» برگزار شد

نسل امروز:برگزیدگان اولیه مسابقه ملی طراحی صنعتی ایران (آیدیران) مشخص و اعلام شدند. در این مسابقه بیش از ۳۰۰ طراح صنعتی آثار خود را در دوازده گروه تخصصی طراحی ارائه کرده‌اند.

ایدیراندرنخستین جشنواره ملی طراحی صنعتی ایران که از امروز ۱۵ تا ۱۸ مهرماه شنبه به مدت ۴ روز در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب برگزار شد از نفرات اول تا سوم تجلیل شود. همچنین در نمایشگاه تخصصی طراحی صنعتی که در همین زمان برگزار شد، شرکتهای طراحی و تولیدی به عرضه فناوریهای طراحی صنعتی پرداخت. همزمان با برپایی این نمایشگاه، کارگاههای آموزشی متنوعی برای طراحان صنعتی برگزار گردید. همچنین حضور تولید کنندگان و صاحبان صنایع در این نمایشگاه، فرصت مناسبی را برای دانشجویان ایجاد خواهد نمود ت از نزدیگ با ایشان گفتگو و تبادل نظر نمایند.

از سخنرانان این مراسم می توان به حضور رالف ویگمن مدیر مسابقات بین المللی iF design، بعنوان معتبرترین مسابقه بین المللی در حوزه طراحی صنعتی در مراسم افتتاحیه این جشنواره، همچنین مسئولین دولتی و صاحبان صنایع، از برنامه های این جشنواره اشاره کرد.

این جشنواره در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی واقع در میدان بهارستان نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای خیابان صیرفی پور، برگزار خواهد شد. دعوت شدگان به این جشنواره با در دست داشتن کارت دعوت می توانند در برنامه افتتاحیه واختتامیه آن شرکت نمایند.

برای دیدن برنامه های نمایشگاه و نیز کارگاههای تخصصی به سایت www.idiran.ir مراجعه نمایید.

برچسب ها :
دیدگاه شما